Росія стрімко занурюється в культ смерті та нікчемності людського життя

Російське населення глибоко і тяжко хворіє. Психічно..

Як давно почався цей незворотний процес - сказати складно, але цілком точно можна сказати, що ця хвороба має кілька джерел.

Перший (історичний) - це алкоголізм та пов'язані з ним психічні захворювання. Днями у країні опублікували «Рейтинг громадського здоров'я в розрізі суб'єктів РФ», згідно з яким населення багатьох регіонів страждає на "алкоголізм і алкогольні психози". Про це, з посиланням на російські ЗМІ, пише видання "ОстроВ".

"Регіонами з найбільшою кількістю хворих на "алкоголізм і алкогольні психози" стали Чукотка, Примор'я і Сахалін, - йдеться у повідомленні. 

Згідно з рейтингом, до п'ятірки найбільш відстаючих регіонів із захворюваності на алкоголізм і алкогольні психози увійшли: Чукотський автономний округ (85-е місце), Приморський край (84-е місце), Сахалінська область (83-е місце) і Магаданська область (82-е місце). Водночас Брянська область посіла 81 місце.

Також серед найбільш регіонів, що п'ють - Нижегородська, Володимирська, Тамбовська області, а також Єврейський АО і республіка Марій Ел.  

Крім того, до регіонів з високою смертністю від причин, пов'язаних з розпиванням спиртного, увійшли Чукотський автономний округ (85-е місце), Магаданська (84-е місце), Липецька (83-е місце), Челябінська (82-е місце), Іванівська (81-е місце) області, Чувашія (80-е місце), Тверська (79-е місце), Воронезька (78-е місце) області, Камчатський край (77-е місце) та Калузька область (76- е місце)".

Другий чинник - набагато сучасніший: це телебачення. Загальновідома фраза нацистського ідеолога, рейхсміністра народної освіти та пропаганди Німеччини Пауля Йозефа Геббельса: "Дайте мені засоби масової інформації, і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней". 

Щоправда, Геббельс міг оперувати лише двома видами ЗМІ: радіо та газетами. Ефект загальновідомий, але діяльність Геббельса здається дитячими витівками в порівнянні з тим, як, у яких обсягах і масштабах сьогодні випорожнюється в мозок мільйонів росіян телебачення. Країна, яка не так давно пишалася і хизувалась своїми "високими ідеалами", культурою та іншими пушкіними, сьогодні без будь-якого натяку на критику щодня слухає купку абсолютно неадекватних "телеведучих", місце яким - у дурдомі, але аж ніяк не в ефірі студій.

Наводити якісь приклади з перлів, якими з маніакальною наполегливістю випорожнюються в голови російського глядача ці "провідні" - зайве, "радіоактивні попели", "духовні скрепи" та "можемо повторити" загальновідомі. Однак зараз, на тлі війни в Україні, де безславно, як бруд і сміття, утилізуються тисячі мобілізованих росіян, у телеефірі Росії абсолютно цинічно і відверто стала розганятися ідея про тлінність буття і користь якнайшвидшої смерті.

Днями в ефірі одного із Zомбі-шоу на російському телебаченні, VIP-пропагандистка РФ Маргарита Сімоньян порадила росіянам не доживати до старості, а гинути в Україні на 20-30 років раніше. 

ВІДЕО

"Смерть неминуча, смерть чекає на нас усіх і зовсім не факт, що краще померти немічною людиною від якоїсь довгої, жахливої хвороби, ніж ось так, та ще за якусь правильну і важливу справу", - переконувала вона росіян. 

"Якби можна було уникнути смерті, ну, звичайно, було б прикро вмирати. Але шансів уникнути смерті немає. Різниця у 10 років, у 20 років, у 30 років – у принципі невелика. З погляду Всесвіту – взагалі невелика і взагалі не факт, від чого краще померти”, – заявила мадам Сімоньян. - Я, дякувати Богу, трьох дітей уже народила, чогось, чого хотіла в житті досягла. Дасть Господь ще поборотися, захищати свою країну, я буду вдячна", - лицемірно заявила пропагандистка. Щоправда, не уточнила - чи нині гниють її діти в окопах на українській землі чи ні. Здається, відповідь цілком очевидна. Особливо з огляду на те, як оплачується подібна пропаганда ранньої смерті для обраних сатаністок у Росії.

Ну, а третім джерелом російського безумства, як завжди, виступає Російська православна церква (МП). У принципі, ця структура спочатку була покликана сприяти наявності в країні слухняної пастви рабів, керованих обраними панами (За віру, царя та вітчизну, так). Однак із приходом більшовицької влади, РПЦ, переживши кілька нервових років, потім слухняно почала служити новим радянським царям. І, за цими царями, почала вдувати у вуха пастви ідеї, далекі від християнського " смирення і миролюбства " .

Процес досяг апогею зараз, під владою в Росії путінської кгбешної системи. Один із прикладів – історія російського священника Михайли Васильєва, який заявляв, що, якби жінки в Росії більше народжували, їм було б простіше відправляти синів воювати.

"Кожній дамі Господь попустив народити безліч діток. І якщо дама, виконуючи цю заповідь "плодіться і розмножуйтеся", відмовилася від штучних способів переривання вагітності, у найширшому спектрі, то, очевидно, дитина у неї буде не одна. А отже, їй не так боляче і страшно буде з нею розлучатися, нехай навіть на якийсь час. Не такий страшний чорт, як його малюють. Бог не видасть, свиня не з'їсть", - заявив російський священник.

Зазначимо, що у листопаді минулого року батюшка-сатаніст вирушив повоювати в Україну, де його благополучно відправили прямо до пекла українські військовослужбовці. Але справа його - живе, і тепер до культу смерті і жорстокості солдатське м'ясо, яке вирушає в Україну, закликають інші попи.

У мережі опубліковано частину напутньої мови священика РПЦ перед російськими окупантами.

ВІДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, в промові батюшка називає українців сатаністами і закликає знищувати їх.

"Не може бути пощади сатаністам який би вигляд вони не набували - солдата, старенької чи дитини", - каже російський священнослужитель.

Сатана аплодує... 

ПО ТЕМІ:  Російський пропагандон закликав топити та палити українських дітей

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.