Катерина Миронюк з Маріуполя стала чемпіонкою світу з фіт-модель

Переможниця не стримувала емоції під час виконання Гімну України.

Українка Катерина Миронюк на Чемпіонаті світу з фіт-модель-2022 у Литві виграла “золото” в абсолютній категорії. На спортсменку, рідне місто якої Маріуполь було фактично знищено російськими окупантами, під час виконання гімну України наринули емоції.

Про тріумф українки повідомляє Національна федерація бодибілдингу України на своєму офіційному сайті.

krasa2

У мережі з’явилося відео, де на честь переможниці прозвучав гімн України. Катерина ледве стримувала сльози.

ВІДЕО

“Пишаємось, що судді визнали №1 у світі у дисципліні фіт-модель українку, представницю міста-героя Маріуполя. Вітаємо всіх шанувальників виду спорту з тріумфом збірної України на Чемпіонаті світу з фіт-модель! Слава Україні!” — повідомили у Федерації.

krasa3

Додамо, що збірна України на ЧС-2022 у Вільнюсі посіла 2-ге загальнокомандне місце, поступившись пальмою першості лише господарям змагань.