Міжнародний олімпійський комітет засудив рішення Кабінету Міністрів України щодо заборони українцям виступати на турнірах із росіянами

"Уряди не вирішують, які спортсмени можуть брати участь у міжнародних змаганнях", - заявили в МОК.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) прокоментував рішення Уряду щодо заборони українським спортсменам виступати на турнірах, на які допущені росіяни та білоруси. За словами керівництва організації, ця постанова лише нашкодить українському суспільству.

"Якщо таке рішення буде реалізовано, це лише нашкодить співтоваристві українських спортсменів і аж ніяк не вплине на війну, яку світ хоче зупинити і яку МОК так різко засудив. МОК завжди стверджував, що уряди не вирішують, які спортсмени можуть брати участь у міжнародних змаганнях".

"Через той факт, що, на жаль, у світі надто багато воєн, збройних конфліктів та криз, ми бачили майже на всіх Іграх, що спортсмени змагалися один з одним, незважаючи на те, що їхні країни перебувають у стані війни чи конфлікту", - йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що МОК надав свої рекомендації щодо російських та білоруських спортсменів.

***

Рішення Міжнародного олімпійського комітету допустити до змагань російських та білоруських спортсменів шокує всіх, хто знає про злочини держави-агресора на території України. Члені МОК мають приїхати в Бучу, щоб переконатись - Росія несумісна з принципами олімпійського спорту.

Про це заявив пʼятий президент України Петро Порошенка в ефірі польського телеканалу Polsat News.

"Я був шокований цією реакцією. Я декілька разів зустрічався з Міжнародним олімпійським комітетом, я уявити собі не міг, щоб олімпійський рух був задіяний у підтримці агресора. Безумовно, що ми засмучені цим рішенням, яке демонструє таку умиротворюючу позицію щодо російського агресора", - заявив Порошенко.

Він також запросив членів Міжнародного олімпійського комітету провести засідання МОК в Бучі. Подивитись в очі тим, хто втратив своїх близьких, сходити на цвинтар, подивитися розбомблені церкви, заїхати в Бородянку, де великі багатоквартирні будинки були знищені ударами російських ракет.  

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.