МОК вивчає можливість проведення кіберспортивних Олімпійських ігор

Потенційна аудиторія ігор – 3 млрд людей по всьому світу.

Міжнародний олімпійський комітет планує організувати кіберспортивні Олімпійські ігри. Про це повідомив президент МОК Томас Бах.

Бах сказав, що вже доручив профільній комісії МОК вивчити це питання, враховуючи величезну популярність кіберспорту у світі. За словами Баха, потенційна аудиторія ігор – 3 млрд людей по всьому світу, причому 500 млн цікавляться саме кіберспортом, а не просто відеоіграми. "Що іще важливіше для нас – більшість із них молодші ніж 34 роки".

МОК комплексно займається кіберспортом з 2018 року, а у 2021 році провів перший турнір – Olympic Virtual Series.

У 2023 році комітет проводить змагання з таких видів спорту, як шахи (Chess.com), автоперегони (Gran Turismo), теніс (Tennis Clash), бейсбол (WBSC eBASEBALL: Power Pros) тощо. Олімпійська кіберспортивна серія зібрала понад 500 000 учасників (з урахуванням кваліфікаційних турнірів) і 6 млн прямих трансляцій, причому 75% переглядів припало на молодь у віці від 13 до 34 років.

"У молодого покоління зовсім інший спосіб мислення. Вони живуть цифровим життям, і ми не повинні ігнорувати їхню думку, якщо не хочемо поставити під загрозу власне майбутнє", – сказав Бах.

ПО ТЕМІ:  Международный олимпийский комитет назвал видеоигры для проведения виртуальных турниров

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.