У Туреччині зупинили всі чемпіонати через напад на суддю

Неадекватна поведінка президента "Анкарагюджю" Фарука Коджа паралізувала усі першості країни.

У Туреччині зупинили проведення усіх футбольних чемпіонатів країни. Найближчі матчі у всіх лігах були перенесені на невизначений термін футбольною асоціацією країни.

Таким чином у федерації відреагували на вчинок президента "Анкарагюджю" Фарука Коджи, який побив арбітра після матчу Суперліги проти "Різеспора".

ВІДЕО

Напад здійснив президент команди господарів, після цього арбітра Халіла Мелера били вже ногами підлеглі керманича "Анкарагюджю".

У заяві, опублікованій через кілька годин після закінчення матчу, Федерація футболу Туреччини заявила, що засуджує "нелюдський і мерзенний" напад на суддю:

"Ми уважно стежимо за станом здоров'я Халіла Умута Мелера і бажаємо якнайшвидшого одужання нашому цінному арбітру. Це нелюдський і мерзенний напад було скоєно проти всіх учасників турецького футболу. Усі, хто нападав на суддів та заохочував злочини проти суддів, є співучасниками цього мерзенного злочину.

Безвідповідальні заяви президентів клубів, менеджерів, тренерів та телекоментаторів на адресу суддів підготували ґрунт для сьогоднішньої підлої атаки.

За узгодженням з нашою державою проти винних та ініціаторів цього нелюдського нападу були порушені всі заслужені кримінальні справи. Клуб, президент, тренери і всі злочинці, які напали на Халіла Умута Мелера, будуть покарані найсуворішим чином.

За рішенням ради директорів Федерації футболу Туреччини, матчі у всіх лігах перенесені на невизначений термін", - йдеться у заяві.

fut2

Окрім того Федерація футболу Туреччини вирішила провести позачергове засідання після інциденту. Новина про побиття арбітра швидко дійшла і до президента Туреччини Реджепа Ердогана, котрий також засудив напад.

До того ж, за словами Міністра внутрішніх справ Алі Ерлікая, було видано ордер на арешт Фарука Коджи. Він також додав, що двох людей вже було затримано в рамках судового розслідування.

***

Халіл Умут Мелер завершить суддівську кар'єру. На таке рішення турецький футбольний арбітр пішов після побиття у матчі Суперліги. Про це повідомляє Milliyet

Про своє рішення рефері вже повідомив колег, які відвідали його в лікарні. "З цією роботою для мене покінчено. Я більше не можу продовжувати", - цитує Мелера видання.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.