Бубка прокоментував допуск росіян та білорусів на Олімпіаду-2024

Член Міжнародного олімпійського комітету закликав українських спортсменів поїхати на Ігри у Парижі.

Сергій Бубка вважає, що українським спортсменам не слід відмовлятися від участі в Олімпіаді 2024. Про це він заявив в інтерв'ю французькому виданню L`Equipe.

Член Міжнародного олімпійського комітету та колишній очільник НОК також запевняє, що бажав би іншого рішення стосовно атлетів з країн-агресорок.

"Я, як українець, хотів би, щоб рішення було іншим, тому що в моїй країні йде війна. А український спорт дорого платить за війну - через воєнні дії загинуло 397 спортсменів і тренерів, зруйновано близько 500 спортивних об’єктів країни.

Але Президент Зеленський підтримує спорт. Ми вдячні йому та уряду за підтримку спортивної спільноти та підготовки нашої команди до Олімпіади-2024. Незважаючи на війну, уряд виділив бюджет, щоб наша команда могла підготуватися.

Також МОК вперше у своїй історії створив фонд солідарності для України, чого він ніколи не робив для жодної іншої країни. Від початку війни реалізовано більше 100 проектів на підтримку українського спорту.

Для нас важливо брати участь в Іграх-2024. Показати силу українців. Перемогти для України, підняти прапор, почути наш гімн. Особливо в нинішніх умовах. Я дуже поважаю наших спортсменів і те, що вони роблять. Війна триває. На Київ і всю країну падають бомби, але наші спортсмени та тренери дуже сильні та мотивовані представляти країну. Це їхній внесок у перемогу України", - сказав Бубка.

ПО ТЕМІ:  Чеський журнал залучив штучний інтелект для розробки нової форми для спортсменів з росії та білорусі

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.