В Україну прибула машина мінного розгородження

Використання роботизованого комплексу дозволить у стислий термін очищати великі ділянки землі від протипіхотних мін.

На адресу "FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності" прибув роботизований комплекс MV-4 хорватського виробництва. Машину планується використати як допоміжне обладнання, яке прискорить роботу команд з очищення територій від протипіхотних мін.

-- Ця машина значно прискорить роботи з розмінування, – каже фахівець Фонду з комунікацій Дмитро Нікулін. - Ручне розмінування займає дуже довгий час і пов'язане з ризиком для життя людей. Використання комплексу MV-4 здійснюється дистанційно, оператор може знаходитись від машини на відстані до 1 кілометра. Трал комплексу витримує потужність вибуху до 6 кг у тротиловому еквіваленті.

robot2

Група українських фахівців вже пройшла теоретичне та практичне навчання роботи з машиною, і команда готова розпочати роботу.

-- Під час роботи комплексу та його обслуговування особливу увагу також необхідно приділяти екології, - заявив керівник "FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності" Ентоні Коннелл. - Наше завдання не лише очищати території від вибухонебезпечних предметів, а й при цьому мінімізувати вплив на екологію. 

robot3

"FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності" працює в Україні з 2015 року. Крім очищення земель від вибухонебезпечних предметів, організація проводить нетехнічне обстеження територій, а також інформування населення про мінну небезпеку та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. З червня 2022 року організація здійснює операційну діяльність на території Чернігівської області.

robot4

Наразі організація займається визначенням ділянок де буде проводити роботи з розмінування з використанням нової машини.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.