Призначено нових глав СБУ та МВС

Силовий блок країни знову отримав керівників.

Верховна Рада призначила Василя Малюка на посаду голови Служби безпеки України. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram у вівторок, 7 лютого.

За його словами, кандидатуру Малюка підтримали 324 нардепи.

На голосуванні було присутнє найвище керівництво України, включаючи президента Володимира Зеленського.

malyk

У своєму виступі глава держави закликав народних депутатів голосувати за Малюка. Відзначив його роль у протидії агресії Росії, поверненні та звільненні наших героїв:

"З огляду на такий результат та пройдену перевірку повномасштабною війною, вважаю його (Василя Малюка - ред.) призначення цілком виправданим. Ми здійснюємо кадрові зміни у сфері безпеки, щоб посилити оборону", - сказав Зеленський.

У свою чергу Малюк заявив: "Я військовий і все життя присвятив захисту країни. Буде очищення служби від зрадників. Особливий акцент - боротьба з колаборантами на всіх рівнях".

***

Ігоря Клименка, який виконував обов'язки голови МВС після загибелі Дениса Монастирського, призначено міністром внутрішніх справ. Рішення про його призначення було ухвалено сьогодні, 7 лютого, повідомив народний депутат України Ярослав Железняк.

"Рада призначила Клименка І.В. на посаду міністра внутрішніх справ України. Представляв пана Клименка прем'єр-міністр. Без президента та інших. За відповідну постанову проголосував 321 депутат", - йдеться у повідомленні.

klimenko

Нагадаємо, 18 січня у місті Бровари розбився вертоліт із керівництвом МВС. Загинули усі дев'ятеро людей на борту, серед яких був і міністр Денис Монастирський.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.