Заява депутатки міськради Краматорська Ангеліни Шостак

Ввжаю за необхідне акцентувати увагу на трьох аспектах: порушення депутатської етики депутатами «червоних кульок», цілеспрямовану маніпуляцію фактами з боку зазначених депутатів та зневагу Законами України.

В розділі «Депутатська етика» Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прописано не допускати образливих висловлювань.

В ролику, опублікованому 2 тижні тому на ютюб-каналі проросійського пропагандиста і втікача, символом якого є червоні кульки, була висловлена образа на адресу нашої колежанки, депутатки Коаматорської міської ради.
В цьому ролику давали коментарі його партійці - представники в Краматорській міській раді.

Предметом насмішок стала якість української мови, яку самі представники не застосовують і всіляко паплюжать в стінах ради, хоча присягали «діяти згідно з Конституцією та Законами України»

В тому ж розділі Закону міститься ще одна імперативна норма: Не використовувати у публічних виступах недостовірні або неперевірені відомості стосовно органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

В той самий час, пропагандист у відео безсоромно перекручує факти. Один з них - це факт, який безпосередньо стосується саме виборців його фракції, а його депутати це підтверджують в цьому відео.

Стосовно проєкту рішення «Про безкоштовний проїзд учнів шкільного віку та 50% від встановленого тарифу для студентів у міському транспорті загального користування в м. Краматорськ протягом навчального року» встановлює безкоштовний проїзд протягом навчального року і 50% від встановленого тарифу на період каникул.

В ролику цей пропагандист намагається переконати глядачів в тому, що ми, депутати, хотіли встановити пільговий проїзд лише на літні канікули, а представники його партії всіляко намагались відстояти право «русскоговорящих» дітей їздити безкоштовно протягом навчального року.

Результати голосування по безкоштовному проїзду - неголосування всіма членами фракції, тобто «проти». Таким чином, своїми маніпулятивними діями, вводять в оману мешканців громади.

Підкреслюю ще один аспект.

Депутати присягали:«Виконувати обов‘язки депутата в інтересах громади міста Краматорська»

Пряма мова депутатки в перекладі з російської: «Я є представником мешканців нашої громади, які розмовляють виключно російською мовою»

Є три настільні книги депутата - Закон України «Про місцеве самоврядування», Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» і Регламент ради.

Це якщо йде мова про Україну, а не про російську федерацію, де є «русскоговорящая громада».

І все б нічого, якби це відео не надіслала мені в приватні повідомлення та сама «русскоговорящая жительница громадьі», звинувативши Європейську Солідарність в тому, що ми проти безкоштовного проїзду школярів.

Але в одному я з одіозним пропагандистом згодна.

Навіть процитую в перекладі з російської: «Подивіться на своїх депутатів, ви ж їх обирали, хоч подивіться, що вони там роблять»

Від себе додам «І як голосують»

Ангеліна Шостак, депутатка Краматорської міської ради VIII скликання, фр. "Європейська Солідарність"

Комментарии

+1 # краматорчанин 27.08.2021 21:32
«Подивіться на своїх депутатів, ви ж їх обирали, хоч подивіться, що вони там роблять»
Ответить

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.